Przejdź do głównej zawartości

Zyczenia :)

Kochani aby nikogo nie pominąć chciałabym wam  złożyć życzenia oraz podziękować za te które dostałam :)

 

 Niech Bóg Miłością Wasze dusze napełnia
Niech Duch święty swą rolę wypełnia.
A Jezus maleńki w żłóbku narodzony
Rozkołysze wszystkie szczęścia dzwony.

Komentarze

  1. wesołych,zdrowych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekne zyczenia-dziekuje .
    Zycze Tobie i Twoim bliskim pieknych swiat w gronie bliskich oraz w Nowym Roku samych pieknych dni.
    Ela

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia i pomyślności dla Ciebie i Twojej rodziny w Nowym Roku 2014.

    OdpowiedzUsuń
  4. Życzę zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia,i wiele radosnych chwil spędzonych z najbliższymi. Szczęśliwego nowego roku 2014
    Dorota

    OdpowiedzUsuń
  5. Tobie Aniu i Twojej rodzince życzę zdrowych i rodzinnych świąt :) Pozdrawiam cieplutko Viola.

    OdpowiedzUsuń
  6. Dziękuję za życzenia :-) I nawzajem - Tobie i Twojej rodzinie życzę wspaniałych Świąt.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  7. Pięknych Świąt i ja życzę :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Dziękuję i oczywiście wzajemnie!

    OdpowiedzUsuń
  9. Aniu, Tobie również życzę pięknych Świąt!
    https://lh3.googleusercontent.com/-DruwrWvVuiA/UrXPs4tumCI/AAAAAAAAkFA/TIMxdV-0fSw/s800/B.N.%2520Beata%25202013r.jpg

    OdpowiedzUsuń
  10. Dziekuje i zycze Tobie i Twoim bliskim Wspanialych ,magicznych Swiat ;)
    pozdrawiam serdecznie magnolia;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Dzięki
    Wesołych Świąt!!!!

    OdpowiedzUsuń
  12. Zdrowych, radosnych Świąt dla Ciebie i Twoich bliskich:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem

Popularne posty z tego bloga

Sierpień 2

 Co prawda udziergu dziś nie będzie, no chyba że jeden stary. Udało mi się odwiedzić brata nad morzem i wykąpać się w Bałtyku. Co prawda krótki to był pobyt, ale zawsze coś. W trasie byłam prawie 7 godzin, potem powrót, więc leciałam na dwa druty, wyszło z tego  pół swetra. Dziś się suszy, więc niebawem będzie jakaś fotka. Dziś tylko dwie z naszych pięknych polskich plaż. Tu akurat Dźwirzyno.  I moje dwa ulubione wakacyjne zdjęcia 😅 wiało okrutnie, więc sweterek jak najbardziej się przydał.  W Dźwirzynie i Mielnie byłam pierwszy raz, na otwartym morzu też, zawsze jeździłam do Gdyni na wakacje. Teraz chyba jednak zmienię miejscówkę, mimo że mam dość daleko. Lubię małe miejscowości, gdzie jest mniej tej całej turystycznej otoczki, a bardziej spokojniej. Wiem że za rok tam wrócę 🙂 I jeszcze krótka wizyta żeby nowego wnusia poprzytulac 🤭 Niestety okres letni pomału się kończy, ogarniam więc pomału rabatki kwiatowe, dokupilam sobie jeszcze dwa floksy 🫣 i nie ukrywam ż...

Wrzesien

 Wrzesień u mnie miesiącem przetworów, porządkowania ogródka i wieczornym drutowaniem. Miałam okazję testować nowy sweterek od @comfortzoneknits.  Sweterek nosi nazwę Msr Grey odsyłam na stronę Renatki   https://www.instagram.com/comfortzoneknits?igsh=MWpweGIybTJ6N211Ng== Bardzo praktyczny sweterek, szybko go przybywało bo robiłam na drutach 3.75. Wzór powtarzalny więc wieczory przy filmie i drutach spedzalam.  Mam go zawsze pod ręką, a ponieważ zagościła już jesień, więc praktycznie codziennie go narzucam przed wyjściem. Napewno zrobię taki jeszcze w ciemniejszy kolorze. Chciałam zrobić go z ciemnego brązu, ale wzór byłby wtedy mało widoczny.  Muszę jeszcze przemyśleć, ale póki co wnusia spytała czy jej też taki zrobię 😅🤣 Chcialam schować się przed słońcem a fotograf zamiast powiedzieć że słabo widać to cyknął i gotowe. Ech coraz trudniej o dobrego fotografa 😅🤣. Innych fotek nie posiadam, może jeszcze się trafi okazja, żeby zrobić wyrazniejsze zdjęcia swete...

Październik

Sweterek od Renaty Grabskiej tak mi się spodobał, że robiłam dwa równocześnie. Jeden ze wzorem tak jak w opisie, a drugi z ciemniejsze włóczki też z opisu ale bez wzoru tylko na gładko. Ciemny kolor tłumił wzór, więc z niego zrezygnowałam. Włóczke miałam ze starych zapasów, jedwab z bawełna i cekinami.  W sierpniu jadąc nad morze spędziłam 7 godzin w aucie w jedną stronę i potem tyle samo wracając. Więc wykorzystałam ten czas bardzo owocne. ☺️ Sweterek dostała w prezencie córka.  Link do opisu Renatki we wcześniejszym poście.  Pozdrawiam wszystkich zaglądajacych. 🙂