środa, 15 lutego 2017

RLS - restless legs syndrome

czyli Zespół Niespokojnych Nóg - ostatnio u nas bardzo popularna choroba szczególnie jak sie ogląda reklamy :D

wiec ja jako kobieta na wskroś nowoczesna i chcąca iść z postępem czasu na wczorajszy wieczór zaraziłam się tą dolegliwością buhahaha - Honoratka zna mnie chyba lepiej niż ja sama :)

ponieważ nogi same przebierały, a biegać z wiadomych przyczyn nie mogę, ale pedałować i owszem :))) 
wiec dzisiaj szybciutko pokazuję tylko zszyte 6 paneli ;)


 dzisiaj środowe spotkania z Maknetą to dwa słowa o tym co czytam:
skończyłam czytać Mariusz Zielke - Wyrok - choć momentami gubiłam się w zawiłościach dotyczących giełdy i zwrotach finansowych to książkę polecam zdecydowanie :)

teraz czytam Fiodora Dostojewskiego - Idiota - co mogę powiedzieć, lata mijają a ludzie nadal tacy sami....człowiek prostoduszny, szczery i uczciwy nadal w pewnych kręgach uważany jest za idiotę. 
czytam z wypiekami na twarzy choć pomału, żeby spokojnie przemyśleć każde słowo ......... tej książki nie trzeba polecać, ja po prostu trzeba przeczytać :)


  dla Was piosenka, która mnie się dzisiaj nuci i wprawia w dobry nastrój :) ;) 


11 komentarzy:

 1. Uwielbiam dyskusje z Tobą. Tak jakbym znała Cię od lat. Ludzie mający problem z noga zażywaja fizjoterapii, a Ty postanowiłaś swoją nogę wyleczyć poprzez pracę. Tylko nie przedawkój. A ogólnie bardzo się cieszę, że tak Ci dobrze idzie z tą pracą, bo i my mamy czym oko pocieszyć. Tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze że ja nie wyłapuje reklam haha ale wczoraj chyba był taki dzień co to nogi same chodziły a dziś nawet ruszyć mi się nie chce ;) Ale świetnie Ci pled wychodzi super połączenie :) Książek jeszcze nie znam ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam dodać swoich "pięć groszy" co do książek. Dostojewski, to jest literatura z najwyższej półki. Tego nie da się czytać na szybko, tym się trzeba przy czytaniu upijać. Uwielbiam tego autora, zresztą chyba jest najbradziej lubianym i czytanym pisarzem na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pled bardzo ciekawy, a co do książek to szacun zaambitną literaturę. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szycie, literatura i muzyka zachęcające😀

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, będzie piękny :)
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Na swoim blogu się nie chwaliłam, ale i ja z Idiotą za pan brat. Pewnie to trochę potrwa. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię Dostojewskiego:) Szyj dalej bo ciekawa jestem efektu końcowego:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Kołderka nabiera kształtów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kołderka będzie niepowtarzalna i piękna,podziwiam perfekcję wykonania. Masz rację,że jak czytasz,to coś sensownego,z czego można się czegoś dowiedzieć.Piosenkę odsłuchałam, wspaniały głos i porywająca melodia,dobra na dzisiejszy pochmurny dzień,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem