Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą makrama

Luty pod hasłem - makrama

Na fb dziewczyny wymyśliły zabawę, co miesiąc do zrobienia jedna rzecz inną techniką. Luty zaczął się wyzwaniem z makramy.Tak się złożyło, że dziś Walentynki, więc proszę bardzo Serducho - moja pierwsza makrama ;) Oczywiście do doskonałości jej daleko, ale cieszę się, ze spróbowałam. Plecenie tych sznurków wciąga równie mocno jak drutowanie ;) Dlatego potem powstała mała podkładka pod filiżankę. Jednak w wersji podkładek sznurek jakoś mnie nie urzekł, więc poprzestałam na tej jednej. tu link do filmiku jak taką podkładkę zrobić https://www.youtube.com/watch?v=AaXtixr8dCE  Potem jeszcze znalazłam sówkę no i wiadoma sprawa, że musiałam taką też mieć ;) Sowa spodobała mi się, wiem, ze jeszcze jedną muszę zrobić dla siostry tylko z białego sznurka.   filmik dla tych, którzy mają ochotę też taką sowę upleść - https://www.youtube.com/watch?v=EqG0hoff0XY    Przeglądają filmiki znalazłam sowę w innej wersji, więc wiadomo powstała druga sowa :D  https://www.youtube.com...