Lima - ta wełenka mimo swojego mechacenia jest numerem jeden na jesień i zimę, miłość moja do niej nadal trwa ;) dziś zrobiłam sobie z niej opaskę, może jeszcze pokuszę się o rękawiczki - kto wie znalazłam sobie taki wzorek - klik wbrew pozorom szybko się robi i nie jest trudny wykończenie miałam zrobić z trawki ale takie coś sterczące jakoś mnie nie przekonało i zrobiłam zwykłe wykończenie francuzem :) dane: 1 motek Limy, druty nr 4 no i znowu balonowa głowa
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”