Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą spodenki

Spodenki dla maluszka.

 Najpierw jednak pytanie. Otóż popsuła mi się możliwość odpowiedzi na Wasze komentarze, nic nie zmieniałam w ustawieniach. Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić, ktoś, coś?  Nie ukrywam, że mnie to zirytowało, lubię mieć możliwość rozmowy z Wami w ten sposób. Przejdźmy do spodenek, robiłam je już jakiś czas temu z Merino 50g/170m, druty nr 3,5. Obejrzalam kilka filmików na YouTube, jak takie spodenki zrobić i zrobiłam. 😁  Nie zapisywałam jednak żadnych wyliczeń bo wiem, że to akcja jednorazowa. Za jakiś czas jak będę ją ewentualnie powtarzała, to wyliczenia trzeba będzie już robić nowe.  Cieszy mnie to, że jest już spora część dziewczyn, która kręci różne filmiki po polsku i zawsze można coś podpatrzeć. Wielkie dzięki dla nich za to. 🙂 Spodenki doczekały się w końcu sesji, w roli głównej moja najnowsza modelka. 😁😁😁 Pomału już wracam do robotkowania, sezon prac ogrodowo podwórkowych dobiega końca. Na drutach już kolejna mała robótka zaglądajcie. 😁 Pozdrawiam ci...

Ubranka dla maluszka

 Dziś tylko focia, bo ubranko już było wcześniej, ale teraz jest na małej żabce. 😁😁😁😁