Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą prezenty

Prezenty

Dzisiaj mam dla was post o radości dawania (innym i sobie ). W tym roku przygotowałam sporo prezentów dla najbliższych z czego się bardzo cieszę. Post będzie typowo opisowy bez zdjęć, bo wiadoma sprawa. Najpierw muszą je zobaczyć te osoby, dla których je przygotowałam. :) - Kaszmirowy szal - Cieplutki i leciutki sweterek z merynosa - Wełniane skarpetki, które rozgrzeją nawet największych zmarzluchów - Czapka z merynosa (z która wiąże się zabawna historia i opiszę ją po świętach) - Prezentem może być też przygotowanie energetycznego napoju dla smakoszy: sok z cytryny i pomarańczy plus imbir i miód    - Książka, która zawiera w sobie ‘klucz do szczęścia’. Hygge jest jednym z najpiękniejszych duńskich słów. To określenie na uczucie szczęścia, ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. - Na koniec zostawiłam prezent który wymagał najmniej wysiłku. Zestaw naturalnych kosmetyków MONAT które ja podarowałam sobie parę miesięcy temu i jestem nimi zachwycona. Kosmetyki są dość drogie. Nie zmien...