za każdy wpis na moim blogu, za odwiedziny i ciepłe słowa :) a dziś bardzo dziękuję Anabell która mi podarowała wyróżnienia, jakoś ostatnio się zwiesiłam z robótkami i wydaję mi się że stanowczo nie zasłużyłam na tak miły prezent, robótki leżą nietknięte a ja czekam na wiosnę i dużo słońca mam nadzieję ze razem z nim przyjdzie też nowa werwa i wena na kolejne dziergadła ale wracając do tematu to proszę :) zgodnie z regulaminem powinnam je przekazać nastepnym dziesięciu osobom. Jednak uważam że wszystkie blogi które mam w zakładkach zasługują na takie miły podarunek bo wszędzie chętnie rano przy kawie zaglądam i ciesze oko waszymi pracami :) a jak mam problem to wiem że mogę liczyć na pomoc no i mam nadzieję ze uda mi się też w końcu załapać na jakieś spotkanie robótkowe na "facebooku" życzę miłego i słonecznego dnia dla wszystkich którzy tu zaglądają, duuuuuuuuuuża buźka :)
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”