Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą wyróżnienia

Dziękuję

za każdy wpis na moim blogu, za odwiedziny i ciepłe słowa :) a dziś bardzo dziękuję Anabell która mi podarowała wyróżnienia, jakoś ostatnio się zwiesiłam z robótkami i wydaję mi się że stanowczo nie zasłużyłam na tak miły prezent,  robótki leżą nietknięte a ja czekam na wiosnę i dużo słońca mam nadzieję ze razem z nim przyjdzie też nowa werwa i wena na kolejne dziergadła ale wracając do tematu to proszę :) zgodnie z regulaminem powinnam je przekazać nastepnym dziesięciu osobom.  Jednak uważam że wszystkie blogi które mam w zakładkach zasługują na takie miły podarunek   bo wszędzie chętnie rano przy kawie zaglądam i ciesze oko waszymi pracami :) a jak mam problem to wiem że mogę liczyć na pomoc no i mam nadzieję ze uda mi się też w końcu załapać na jakieś spotkanie robótkowe na "facebooku" życzę miłego i słonecznego dnia dla wszystkich którzy tu zaglądają, duuuuuuuuuuża buźka  :)

Niespodzianka – dobra na pochmurny dzień

a jak jest to potrójna niespodzianka to już wtedy pogoda może być do bani ;) pierwsza z nich to: przepięknie zrobione pudełeczko z http://harmonyart.blox.pl/html a w środku przepiękna różyczka w postaci broszki druga niespodzianka to wyróżnienie od Lucynki – kochana miło mi że tak jestem postrzegana :) a wyróżnienie przekazuję wszystkim robótkującym z pasją kobietkom, które tu zajrzą i zostawią komentarz i jeszcze jedno specjalne od Lacrimy - to mnie szczególnie zaskoczyło, bo wiadomo jak mogę pomóc to czemu nie ;) sama zresztą z pomocy innych korzystam i napewno je niebawem komuś podaruję :) a na koniec chwalę się moim przedszkolakiem, który ostatnio przyszedł pokazać jaki to z niego numer :)

Miła niespodzianka

i to na zakończenie tygodnia, nic dodać nic ująć :) dostałam go od Ani którą chętnie podczytuję, dziękuję!!! za tak miłą niespodziankę bo wydaje mi się, że słabo mi idzie to pisanie szczególnie jak czytam innych ;) no i przekazuję dalej.... chociaż zawsze powtarzam, że wszystkie ulubione blogi zasługują na wyróżnienie bo zaglądam tam po kilkanaście razy dziennie ;) ale miło jest być wytypowanym i takie wyróżnienie otrzymać imiennie, mobilizuję mnie to wtedy bardziej :) dlatego sama też wyróżniam jak mam już tą okazję :) http://jolad6.blogspot.com/ http://kwiatkowskadzierga.blogspot.com/ http://renula30.blox.pl/html Dziękuję też wszystkim, którzy tu zaglądają i zostawiają komentarze

Wyróżnienie

Miłe zaskoczenie, naprawdę, nie spodziewałam się, cieszę się, że ktoś tu lubi zaglądać, tymbardziej, że bloga dopiero zaczełam pisać od niedawna :) Wyróżnienie dostałam od Reni - http://reni1.blox.pl/html no i teraz ja powinnam podac 8 kolejnych blogów, co nie jest faktycznie rzeczą łatwą, bo wszystkie blogi, które mam w zakładce ulubione, takie są i często tam zaglądam, a pewnie wiele jest takich na które jeszcze nie dotarłam