Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą firanka

Szydełkowa firanka

w łazience popsuła mi się roleta, więc złapałam za szydełko i znanym już wzorem ananasów zrobiłam w kolorze "blue" :) i nawet mi się podoba, wiec póki co - zostaje :) a jakie jest wasze zdanie na ten temat? o planach nie wspomnę, żeby nie zapeszyć ale ostro szydełkuje ....trzy robótki na zmianę... ;)

Na gorąco

powiem ze akcja wykańczania resztek nadal trwa równomiernie z nowymi robótkami i dziś pozbyłam się kolejnych resztek :) widzicie jak działają wasze miłe komentarze :)) dają kopaaaaaaa …… do roboty  ;) dziś skończyłam ….takie coś   pomysłu na to nie mam, może posłużyć jako firanka – tylko okna do tego nie posiadam odpowiedniego ;) no … pomyślę … co z tym fantem zrobić … na dworze słoneczko wiec zapraszam wszystkich na spacer :))

Zazdroska

dziś mała firanka na więcej nie mam siły, zaczęta jeszcze w poprzednie wakacje,   do właściwego okna trafi po zakupie małego karnisza