w łazience popsuła mi się roleta, więc złapałam za szydełko i znanym już wzorem ananasów zrobiłam w kolorze "blue" :) i nawet mi się podoba, wiec póki co - zostaje :) a jakie jest wasze zdanie na ten temat? o planach nie wspomnę, żeby nie zapeszyć ale ostro szydełkuje ....trzy robótki na zmianę... ;)
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”