Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlam posty z etykietą powitanie

Powitanie

Pierwszy wpis powinien być ..........no właśnie jaki? Robię to co lubię i lubię to co robię. Czyli szydełko, druty, biżuteria, w miarę czasu i możliwości