Uszyłam sobie dwie fajne i ciepłe bluzy. Bardzo z nich jestem zadowolona i noszę na zmianę. Materiał to dresówka pętelka, mięciutki i ciepły. Jeszcze chce uszyć sobie bluzę ze ściągaczem. Ale to już inny wykrój muszę znaleźć. Ogólnie spodobało mi się szycie, więc pewnie co jakiś czas coś tu wrzucę. 🙂 Wykorzystałam dziś pogodę i mam fotki, więc wrzucam. Druga Dziękuję, że zaglądacie. Ja ostatnio jakoś nie mogę się zorganizować. Mam nadzieję, że teraz jak wieczory są dłuższe to łatwiej będzie skończyć jakąś robótkę. Na drutach mam chustę już od dłuższego czasu i naprawdę do końca już blisko. 😉 Pozdrawiam serdecznie i ciepło.
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”