Na początek oczywiście kilka zdjęć z ogródka 😄 Aż miło gdy wychodzę na dwór a tu taki widok. Chciałabym jeszcze tu wsadzić coś co będzie kwitło w lipcu i sierpniu. Tak jakos posadziłam krzewy i kwiaty kwitnące w tym samym czasie 🤔 Co do robótek zamiast nadal wyrabiać resztki zakupiłam dwa nowe motki na sukienkę dla wnusi 🙈 Ale nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam ten kolor 😉 Biała sukienka zeszłoroczna nadal jest dobra 😁 ale wiadomo ze dziewczyna musi mieć sukienek kilka . Także niebawem sesja w nowej sukience 😁 Pozdrawiam wszystkich którzy tu zajrzą . 🙃
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”