Przejdź do głównej zawartości

Posty

inspiracje

wszystkim za życzenia świąteczne i za odwiedziny na moim blogu :) jakoś przed świętami nie było czasu bardzo, ale teraz wstawiam zdjęcie choinki wieczorową porą i małego pomocnika w tym roku wyjątkowo choinkę ubierali mężczyźni podczas gdy ja włóczyłam sie po marketach w poszukiwaniu prezentów Robótkowo mam w planach trzy szale do realizacji i już nawet jeden zaczęłam ale nie wiem czy uda mi się zamieścić zdjęcie jeszcze w starym roku znalazłam natomiast w necie parę inspiracji, które mi wpadły w oko……… to zdjęcie chyba pochodzi z Osinki   co do tych fotek to niestety nie pamiętam skąd je mam, ta bluzeczka jest z jakiegoś albumu a tu do niej wzór

Życzenia Świąteczne

dla wszystkich, którzy znajdą jeszcze chwilkę przed Świętami, aby tu zajrzeć :)

No i zapomniałabym ;)

ale mi jedna dobra dusza przypomniała o tym że dziś kończę – ………………dzieści lat :D z tej okazji zapraszam wszystkich na torta SMACZNEGO :)

Szal

skończyć jeszcze na święta jeden szal zamysł był inny ale wyszło jak wyszło ,na pewno się przyda do jakiejś sukienki z prezentacją lekki miałam kłopot bo jakoś na pannie nie chciał sie ułożyć włóczka z obrazka wyszło mi 2,5 motka druty nr 5 a teraz mogę pomału zacząć przygotowywać się do Świat :)

Przedświątecznie

Okres przedświąteczny ma to do siebie, że robótek jest jakby mniej, wieczór wykorzystuje się w inny sposób, tak samo efektywny  ;) na przykład naukę obsługi nożyczek same zobaczcie jakie skupienie ;) i gotowe resztę musiała oczywiście skończyć i posprzątać – mama ;) a w efekcie tej nauki powstał i to jest jedyny akcent świąteczny własnoręcznie zrobiony inne drobiazgi typu bombki, gwiazdki i aniołki, zostały zakupione, ponieważ nie mam jakoś serca do robienia takich drobiazgów. No żeby nie było że tak zupełnie już nic nie robię :) Gwiazdka dostała do kompletu kolczyki i powstał taki komplecik :) spodobało mi się to nawlekanie koralików, więc jest szansa, że w najbliższej przyszłości coś jeszcze powstanie, chwilowo jestem na etapie podglądani i nauki – jak to się robi ;)

Szalik

najzwyklejszy w świecie, długi na około 2 metry z cudownej włóczki Merino Calypso szalik w kilku odsłonach :) Inspiracją do tego szalika był ten film, ,wypatrzony u jednej z blogowych koleżanek :) jak kobietka wyrzuciła druty to mój przedszkolak zapytał: - i co teraz będzie robiła? :)) ja swój robiłam w domowych pieleszach, żeby było bezpieczniej a jako przerywnik zrobiłam z koralików pierwszą gwiazdkę :) w kilku odsłonach może z powodzeniem służyć jako wisiorek tylko akurat wstążeczki nie miałam żeby nawlec

Relaksik zakończony

biżuteria zrobiona Teraz czas na dzierganie, na tapecie nowy szal :) a tu parę fotek nowej biżu