Przejdź do głównej zawartości

Posty

Przymus

dotyczy weryfikacji obrazkowej, której jakiś czas temu się pozbyłam niestety znowu na jakiś czas będzie obecna w postach,  mam nadzieję ze was to nie zrazi ale spam wszechobecny zaczął sie tu panoszyć, podobnie jak u innych - odsyłam również do innych dziewczyn które mają podobny problem a z robótkowych tematów to pomału sunie na drutach mężowa kamizelka i nadal dłuuuuugie skarpety dla córci ;) więcej bym mogła powiedzieć na temat planów robótkowych  ale póki co cicho szaaaaaaaa

Zielony sweterek

w końcu skończyłam jakąś robótkę :) mam super fotografa :)))))))))))))) i od rana robię głupie miny do fotografa ;) ale najpierw mój osobisty  fotograf ;) zwycięstwo :)))) sweterek robiłam prosto od dołu w całości tylko rękawki zrobiłam w prosty ażurek, długość niezamierzona na tyle starczyło wełenki, ale chyba mi się podoba ;) dane: Włóczka Lifestyle niemieckiej firmy Zitron to w 100 % wełna merino. 3 motki -  druty nr 3,5

Skarpety

 bo się z lekka zakurzył ;) to nie znaczy że się nie robi ...robi się robi ...ino w ślimaczym tempie, póki co wrzucam tylko trochę fotek z pola robótkowego  kiedy koniec? oto jest pytanie ;) a to mój osobisty wspomagacz energetyczny *^*

Golf z aplikacją

jakoś tak wypatrzyłam ze tych szaraczków ostatnio jest sporo na blogach no i u mnie też się taki pojawił więc już tytułu nie zmieniałam ;) prosty robiony od dołu do góry druty nr 9 i 7 (rękawy) włóczka Angora Ram (1,5 motka) ozdobiona - ufilcowany kwiat :) no i tylko mam nadzieję że żadnej z moich córek się nie spodoba, no chyba że........ to zrobię drugi ;)

Dylemat

chciałam zaproponować wspólne dzierganie pończoch krok po kroku no i dylemat się pojawił - czy mogę bo na ravelry wzór jest płatny http://www.ravelry.com/patterns/library/31-lace-stockings ale już na innej stronie można opis ściągnąć za darmo  powiem wam że czasami się gubię, może ktoś jest lepiej zorientowany w tym temacie i coś podpowie póki co zaczęłam i robię dokumentację fotograficzną ;)

Annis shawl

niestety znowu chusta :) tym razem bez modelki ale starałam się jak mogłam żeby jej urok delikatność i zwiewność pokazać :) ;) najpierw fotki włóczka Rowan fine lace - 50g motek (trochę zostało), druty nr 5 link do wzoru - http://www.knitty.com/ISSUEss10/PATTannis.php   wzór jest bezpłatny wiec można korzystać :) robi się szybko i przyjemnie, chociaż "nupek" nie cierpię ;) :P dla chętnych filmik jak "nupki" ładnie zrobić  właścicielce pozazdrościłam i sobie też taką zrobię w najbliższej przyszłości ;)

Czapka według własnego pomysłu

najpierw piękne podziękowanie Hani za pomoc bez niej nie dałabym rady :))))))))) opis beretu - pierwszy mój projekt w pasku bocznym do pobrania  już jest :) dołączyłam fotki dziewczyn które już przetestowały opis, niestety jeszcze nie nauczyłam się zmieniać podpisu pod zdjęciami za co przepraszam dziewczyny ,jak tylko się dowiem jak to zrobić to zmienię dla przypomnienia fotka beretka mojej twórczości :)   anula - www.radosnetworzenie.blogspot.com Karina  Dominika http://dziergamika.blogspot.com/2013/01/testowe-piaskowe-fale.html dziewczynom dziękuję za test a wszystkich którzy byli chętni na opis zapraszam do pobrania :)