Przejdź do głównej zawartości

Zakupy włóczkowe

pół roku embargo na zakup nowych wełenek, ciężko było wytrzymać, oj ciężko, 
zagryzałam zęby uparcie udawałam, że nie widzę tych cudownych promocji z okazji różnych świat i bez okazji, które kusiły  ;) :)
ale warto było :D
wszystkie to wełenki ręcznie kręcone i farbowane przez Tysie





wiem tylko, że z pierwszej wełenki ma być sweterek bliżej nieokreślony ;) 
co do reszty - wielka niewiadoma
no i zakupy na kolejne pół roku mam z głowy ;) :)
pozdrawiam was cieplutko i idę szukać inspiracji


Komentarze

  1. Wszystkie śliczne a ten pierwszy moteczek najbardziej mi sie podoba :)
    Pozdrawiam, Marlena

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem bardzo ciekawa, jak kolorki będą się układać w gotowym udziergu. Czekam więc z niecierpliwością na efekt końcowy. Cudowności zakupiłaś :)
    Pozdrowionka, Marta

    OdpowiedzUsuń
  3. piękne kolory. !!! pozdrowienia :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Czekam na efekty inspiracji :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Czekam na efekty inspiracji :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zaszalałaś!Piękne precelki.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  7. Wspaniałe zakupy :-) Piękne moteczki.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  8. Pierwszy motek jak dla mnie najpiękniejszy, ale wszystkie zakupy na pewno będą cudnie wyglądały w efekcie końcowym.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  9. a jeszcze prośba o link gdzie można te cudeńka nabyć

    OdpowiedzUsuń
  10. Cudne wełenki w cudnych kolorach.
    Cieplutko pozdrawiam Dorota

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem

Popularne posty z tego bloga

Sierpień 2

 Co prawda udziergu dziś nie będzie, no chyba że jeden stary. Udało mi się odwiedzić brata nad morzem i wykąpać się w Bałtyku. Co prawda krótki to był pobyt, ale zawsze coś. W trasie byłam prawie 7 godzin, potem powrót, więc leciałam na dwa druty, wyszło z tego  pół swetra. Dziś się suszy, więc niebawem będzie jakaś fotka. Dziś tylko dwie z naszych pięknych polskich plaż. Tu akurat Dźwirzyno.  I moje dwa ulubione wakacyjne zdjęcia 😅 wiało okrutnie, więc sweterek jak najbardziej się przydał.  W Dźwirzynie i Mielnie byłam pierwszy raz, na otwartym morzu też, zawsze jeździłam do Gdyni na wakacje. Teraz chyba jednak zmienię miejscówkę, mimo że mam dość daleko. Lubię małe miejscowości, gdzie jest mniej tej całej turystycznej otoczki, a bardziej spokojniej. Wiem że za rok tam wrócę 🙂 I jeszcze krótka wizyta żeby nowego wnusia poprzytulac 🤭 Niestety okres letni pomału się kończy, ogarniam więc pomału rabatki kwiatowe, dokupilam sobie jeszcze dwa floksy 🫣 i nie ukrywam ż...

Wrzesien

 Wrzesień u mnie miesiącem przetworów, porządkowania ogródka i wieczornym drutowaniem. Miałam okazję testować nowy sweterek od @comfortzoneknits.  Sweterek nosi nazwę Msr Grey odsyłam na stronę Renatki   https://www.instagram.com/comfortzoneknits?igsh=MWpweGIybTJ6N211Ng== Bardzo praktyczny sweterek, szybko go przybywało bo robiłam na drutach 3.75. Wzór powtarzalny więc wieczory przy filmie i drutach spedzalam.  Mam go zawsze pod ręką, a ponieważ zagościła już jesień, więc praktycznie codziennie go narzucam przed wyjściem. Napewno zrobię taki jeszcze w ciemniejszy kolorze. Chciałam zrobić go z ciemnego brązu, ale wzór byłby wtedy mało widoczny.  Muszę jeszcze przemyśleć, ale póki co wnusia spytała czy jej też taki zrobię 😅🤣 Chcialam schować się przed słońcem a fotograf zamiast powiedzieć że słabo widać to cyknął i gotowe. Ech coraz trudniej o dobrego fotografa 😅🤣. Innych fotek nie posiadam, może jeszcze się trafi okazja, żeby zrobić wyrazniejsze zdjęcia swete...

Październik

Sweterek od Renaty Grabskiej tak mi się spodobał, że robiłam dwa równocześnie. Jeden ze wzorem tak jak w opisie, a drugi z ciemniejsze włóczki też z opisu ale bez wzoru tylko na gładko. Ciemny kolor tłumił wzór, więc z niego zrezygnowałam. Włóczke miałam ze starych zapasów, jedwab z bawełna i cekinami.  W sierpniu jadąc nad morze spędziłam 7 godzin w aucie w jedną stronę i potem tyle samo wracając. Więc wykorzystałam ten czas bardzo owocne. ☺️ Sweterek dostała w prezencie córka.  Link do opisu Renatki we wcześniejszym poście.  Pozdrawiam wszystkich zaglądajacych. 🙂