piątek, 23 października 2015

Dzien ostatni :)

znowu z poślizgiem, ale to dlatego że czas pracy też różny 11 komentarzy:

 1. Pani przedszkolanka albo pani stomatolog. Te buty mnie tak natchnęły, choć nie wiem czy dobrze ;-) Dziękuję za dobrą zabawę! I pozdrawiam serdecznie modelkę ze zdjęć ;-) Pa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca w różnych godzinach - niewiele to pomaga... Po tym tygodniu to wiem co można na pewno wykluczyć, ale dużo zawodów nadal pasuje. Powtarzam moje typy z przedwczoraj chyba: biuro projektowe, kwiaciarnia, studio fotograficzne. Coś w tym stylu mi się widzi...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zapatrzona na zdjęcia byłam,ze dopiero dzisiaj przeczytałam że Twoja córa w pracy sie nie przebiera. Odpada kontakt z pacjentem, czy prace brudzące, więc kombinezon też nie. Strój bardzo na luzie więc może ona jest studentką i dorabia sobie wyprowadzaniem piesków. Wiem z doświadczenia córki mej ,że studenci imają się różnych zajęć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Praca w sklepie coraz bardziej mi pasuje

  OdpowiedzUsuń
 5. lektorka jezyka angielskiego w przedszkolu:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Upieralabym dsię , że panna studiująca , ale tyle razy podkreslilas , że to jest praca , więc zmieniam typ . Pani farmaceutka . Msc pracy apteka .

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani nauczycielka, szkoła podstawowa. Jeżeli musiałabym dodać przedmiot, to język obcy, ale nie koniecznie angielski, bardziej mi tutaj niemiecki lub francuski pasuje. Albo jeszcze inny, o ile takiego się uczą w podstawówce :)
  pozdrawiam serdecznie obie Panie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ekspedientka w sklepie z galanterią skórzaną :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze, że jutro już sobota dziewczyna ma wolne, a my dowiemy się gdzie pracuje... ja nadal obstawiam praca z dziećmi- przedszkole lub zerówka, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reniu - niestety wolnego nie ma - od rana w pracy ;) :)

   Usuń
 10. Fajną zabawę wymyśliłaś :).

  OdpowiedzUsuń

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem