wtorek, 31 stycznia 2017

Czytelniczo - promocyjnie

dzisiaj będzie gadu gadu .........

Ponieważ próbuje ogarnąć życie w którym trochę chaosu się wdarło, związanego z przenoszeniem Młodego do nowej szkoły praktycznie z dnia na dzień, ale poprzedzonego miesiącem wahań i pytań - czy powinnam, czy będzie lepiej? czy trafi z przysłowiowego ...deszczu pod rynnę?.. takie dylematy rodzica borykającego się z problemami szkolnymi .... wieczorami nie mam na nic siły i jedyne o czym marzę to właśnie książka, która wycisza i zanurza w świat fantazji   :)

Chciałam Wam przestawić początkującego autora książki, którego - nie omieszkam się pochwalić - znam osobiście :)

przedstawiam Wam go jednak za pośrednictwem innego bloga, którego autorka Agnieszka prowadzi pod kątem zaczytania :)  

http://nietypowerecenzje.blox.pl/2017/01/Wywiad-z-Lukaszem-Kosikiem-autorem-Bajek-ze.html

myślę, że warto takie tematy rozpowszechniać, zachęcam Was bardzo do przeczytania tego wywiadu, mnie on osobiście bardzo podniósł na duchu, przywołała uśmiech na twarzy i już wiem, ze będę miała dobry dzień. 

Cieszy mnie, ze są jeszcze ludzie, którzy nie narzekają, nie krytykują, ale potrafią dostrzec piękno w innym człowieku mimo jego wad :)

........ Świat Dolinki Kotlinki to świat nas samych, często niedoskonałych i tą niedoskonałość chciałem w tekście zachować. Bez moralizatorstwa i pouczania, za to z co nieco ukrytym morałem. .........

no i jeszcze bardzo spodobała mi się ten fragment, taki prawdziwy i ciepły :)


......Moją muzą jest dla mnie od lat moja małżonka. Co do tego nie ma żadnych, nawet odległych wątpliwości. Dzielenie z nią życia jest zaskakujące a zarazem usystematyzowane. Niezwykłe, a zarazem ciepłe i spokojne. Piękne, nawet podczas robienia zakupów. Kolorowe, nawet podczas wspólnego oglądania jakiegoś smutnego filmu. ...........


Zachęcam, szczególnie osoby, które maja dzieciaki, widzę po swoim Młodym, który dużo czyta, jak bardzo różni się on od większości dzieci i jak ważne dla niego jest przestrzeganie pewnych zasad, nawet mnie czasem zaskakuje swoją odpowiedzialnością ;) :) 

pozdrawiam Was serdecznie do następnego wpisu

8 komentarzy:

 1. Dziękuję za link do wywiadu :) Mam nadzieję, że będzie mi kiedyś dane poznać autora również osobiście. Tymczasem, muszę ograniczyć się tylko wywiadu :) Pozdrawiam.
  Autorka bloga, Recenzje Agi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko - nie ma za co :) a wywiad - profesjonalny :) ;)

   Usuń
 2. Masz rację Aniu, takich ludzi nienarzekających i niekrytykujących to ze świecą szukać . Przeczytałam wywiad i urzekło mnie zdanie "Ostatecznie bez marzeń da się jakoś żyć, ale co to za życie". Podpisuję się pod tym obydwoma rękoma :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooo... widzisz takie ważne zdanie, a mnie uciekło, też się pod tym podpisuje bez dwóch zdań :D ;) :)

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że nowa szkoła okaże się dobrym wyborem :).

  Cytat o małżonce jest piękny :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście ciekawy człowiek z p. Kosika. Przeczytałam wywiad. Zajrzę do książki będąc w empiku. Może kupię dla wnusi, choć ma dopiero 10 miesięcy. Już teraz lubi oglądać książeczki, czyli mam nadzieję, że będzie je później chętnie czytała. Pozdrawiam M

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie i miło jest się tak zanurzyć w lekturze a gdy jeszcze coś z niej wynieść można to super :) Powodzenia w nowej szkole dla syna super że lubi czytać :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny wpis. Doceniam zawodowo i nałogowo-pasjonacko. Pozdrawiam pięknie1

  OdpowiedzUsuń

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem