Zostałam babcią :)
i tyle w temacie lecę kończyć kocyk, a jutro jadę odwiedzić synową i wnuka w szpitalu :)
więc pewnie i focia będzie pozdrawiam Was kochane
Tu włóczka żyje własnym życiem, oczka się gubią, a bałagan jest w pełni kontrolowany.”
Gratulacje.Witaj w gronie
OdpowiedzUsuńTylko patrzeć jakie cuda babcia będzie dziergac
Zdrówka dla małego i mamy.
Wspaniała wiadomość! Gratulacje na okoliczność uzyskania statusu Babci:)))
OdpowiedzUsuńGratuluję!!!! Wszystkie co dobre i miłe dla Maleństwa i jego rodziców!
OdpowiedzUsuńCieszymy się z Tobą!
OdpowiedzUsuńGratulacje😁
OdpowiedzUsuńGratulacje Babciu:D
OdpowiedzUsuńGratulacje :-))
OdpowiedzUsuń