Przejdź do głównej zawartości

Podaruj mi trochę słońca :)

dziś od rana dostaliśmy w prezencie cudowne promyki słońca, więc korzystając z okazji zrobiłam małą sesję nowo wydzierganej wiosennej bluzeczki i już wiem że będzie to moja ulubiona chociaż miałam z początku obawy czy mi pasuje ;)
bluzka 013 bluzka 022 bluzka 024
włóczka YarnArt Jeans, poszło trochę więcej jak 3 motki,
druty nr 4 i jeszcze małe zbliżenie
bluzka 014

Komentarze

  1. fantastyczna...pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. słonko rzeczywiście mamy piękne, zaraz idę na spacer :)
    Aniu świetna bluzeczka, bardzo mi się kolor podoba! No nie wiem skąd te Twoje obawy były... pasuje Ci idealnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna i naprawdę pasuje:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Piękna bluzeczka. Pozdrawiam..

    OdpowiedzUsuń
  5. Piękna bluzeczka! Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  6. Śliczna bluzeczka! Nie dziwię się, że będzie Twoją ulubioną. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  7. Polubiła też tę wlóczkę ,,YarnArt Jeans'',bardzo jest mila w dotyku, slicznie wyszła Ci bluzeczka

    OdpowiedzUsuń
  8. Nie dziwię się, że będzie Twoją ulubioną bluzeczką. Jest śliczna !
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  9. Kapitany kolorek, fajny wzór i bardzo ci w nim ładnie:)

    OdpowiedzUsuń
  10. Aniu, dziękuję za odwiedziny u mnie :)
    Od czasu do czasu bywam u Ciebie, przeglądam Twoje robótki... dzisiaj się odzywam. Te chusty i szale robisz śliczne. Bluzka pasuje Ci jak ulał! :))) Pozdrawiam seredecznie!

    OdpowiedzUsuń
  11. Bluzeczka świetna! Przy okazji muszę napisać, że chusty i szale wykonane przez Ciebie są cudne! Delikatne jak mgiełki i takie, że od razu chciałoby się w nie wtulić:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem

Popularne posty z tego bloga

Sierpień 2

 Co prawda udziergu dziś nie będzie, no chyba że jeden stary. Udało mi się odwiedzić brata nad morzem i wykąpać się w Bałtyku. Co prawda krótki to był pobyt, ale zawsze coś. W trasie byłam prawie 7 godzin, potem powrót, więc leciałam na dwa druty, wyszło z tego  pół swetra. Dziś się suszy, więc niebawem będzie jakaś fotka. Dziś tylko dwie z naszych pięknych polskich plaż. Tu akurat Dźwirzyno.  I moje dwa ulubione wakacyjne zdjęcia 😅 wiało okrutnie, więc sweterek jak najbardziej się przydał.  W Dźwirzynie i Mielnie byłam pierwszy raz, na otwartym morzu też, zawsze jeździłam do Gdyni na wakacje. Teraz chyba jednak zmienię miejscówkę, mimo że mam dość daleko. Lubię małe miejscowości, gdzie jest mniej tej całej turystycznej otoczki, a bardziej spokojniej. Wiem że za rok tam wrócę 🙂 I jeszcze krótka wizyta żeby nowego wnusia poprzytulac 🤭 Niestety okres letni pomału się kończy, ogarniam więc pomału rabatki kwiatowe, dokupilam sobie jeszcze dwa floksy 🫣 i nie ukrywam ż...

Wrzesien

 Wrzesień u mnie miesiącem przetworów, porządkowania ogródka i wieczornym drutowaniem. Miałam okazję testować nowy sweterek od @comfortzoneknits.  Sweterek nosi nazwę Msr Grey odsyłam na stronę Renatki   https://www.instagram.com/comfortzoneknits?igsh=MWpweGIybTJ6N211Ng== Bardzo praktyczny sweterek, szybko go przybywało bo robiłam na drutach 3.75. Wzór powtarzalny więc wieczory przy filmie i drutach spedzalam.  Mam go zawsze pod ręką, a ponieważ zagościła już jesień, więc praktycznie codziennie go narzucam przed wyjściem. Napewno zrobię taki jeszcze w ciemniejszy kolorze. Chciałam zrobić go z ciemnego brązu, ale wzór byłby wtedy mało widoczny.  Muszę jeszcze przemyśleć, ale póki co wnusia spytała czy jej też taki zrobię 😅🤣 Chcialam schować się przed słońcem a fotograf zamiast powiedzieć że słabo widać to cyknął i gotowe. Ech coraz trudniej o dobrego fotografa 😅🤣. Innych fotek nie posiadam, może jeszcze się trafi okazja, żeby zrobić wyrazniejsze zdjęcia swete...

Październik

Sweterek od Renaty Grabskiej tak mi się spodobał, że robiłam dwa równocześnie. Jeden ze wzorem tak jak w opisie, a drugi z ciemniejsze włóczki też z opisu ale bez wzoru tylko na gładko. Ciemny kolor tłumił wzór, więc z niego zrezygnowałam. Włóczke miałam ze starych zapasów, jedwab z bawełna i cekinami.  W sierpniu jadąc nad morze spędziłam 7 godzin w aucie w jedną stronę i potem tyle samo wracając. Więc wykorzystałam ten czas bardzo owocne. ☺️ Sweterek dostała w prezencie córka.  Link do opisu Renatki we wcześniejszym poście.  Pozdrawiam wszystkich zaglądajacych. 🙂