Co prawda udziergu dziś nie będzie, no chyba że jeden stary. Udało mi się odwiedzić brata nad morzem i wykąpać się w Bałtyku. Co prawda krótki to był pobyt, ale zawsze coś. W trasie byłam prawie 7 godzin, potem powrót, więc leciałam na dwa druty, wyszło z tego pół swetra. Dziś się suszy, więc niebawem będzie jakaś fotka. Dziś tylko dwie z naszych pięknych polskich plaż. Tu akurat Dźwirzyno. I moje dwa ulubione wakacyjne zdjęcia 😅 wiało okrutnie, więc sweterek jak najbardziej się przydał. W Dźwirzynie i Mielnie byłam pierwszy raz, na otwartym morzu też, zawsze jeździłam do Gdyni na wakacje. Teraz chyba jednak zmienię miejscówkę, mimo że mam dość daleko. Lubię małe miejscowości, gdzie jest mniej tej całej turystycznej otoczki, a bardziej spokojniej. Wiem że za rok tam wrócę 🙂 I jeszcze krótka wizyta żeby nowego wnusia poprzytulac 🤭 Niestety okres letni pomału się kończy, ogarniam więc pomału rabatki kwiatowe, dokupilam sobie jeszcze dwa floksy 🫣 i nie ukrywam ż...
W towarzystwie wnuków warto spędzić jak najwięcej czasu, na powietrzu, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie, jak dzisiaj. Trudno oderwać się od takich słodziaków. Robótki poczekają, my też. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńTak myślałam, i jeszcze aronia.Aby mieć to trzeba zrobić.To też rękodzieło bo rękami zrywane.Wnuki słodkie.Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńMasz komu poświęcać czas. Włóczki poleżą w pudłach i bę
OdpowiedzUsuńdą tego samego składu, a wnuczkowie z każdym dniem dorośleją, więc przytulaj ich i ciesz się. Pozdrawiam.
Powinnam pewnie napisać, że zazdroszczę Ci takich zajęć, ale ja nie znam tego uczucia, więc cieszę się razem z Tobą z tego cudownego czasu jaki masz i możesz poświęcić wnukom :0)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie Aniu :0)