Majówka

 Aż mi wstyd jak zaglądam na Wasze blogi, tyle się dzieje robótkowo, a u mnie cisza. Tzn robię sobie pomału kwadraciki, ale jakoś tak bez specjalnego przeznaczenia. Tak po prostu, w ramach wyrabiania zapasów, których za mało na poważniejsze projekty.

No ale tak ogólnie  to zajęta jestem, zobaczcie sami. 😉☺️

Primo szczeniaczek - nowy nabytek. 

Secundo wnuki ☺️☺️☺️


Teraz zaczyna się sezon ogrodowo podwórkowy, więc się będzie działo. Pierwsze koszenie już zaliczone. Pozdrawiam Was słonecznie i majowo. 

Komentarze

 1. Taka prawda, przy takich brzdacach to oczy na około głowy, no i mamy więcej cierpliwości.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie wnusia, bo wnuk mnie rzadziej odwiedza. Ale sama radość. 😁

   Usuń
 2. Ciesz się, że masz tyle radości, a dzierganina- "co się odwlecze to nie uciecze".Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Honoratko nie narzekam, a i jakoś tak do robótek mam mniej zapału, nawet jak sama jestem. Chyba potrzebuje wolnego. 😉

   Usuń
 3. Takie zajęcie usprawiedliwia zaległości robótkowe:-) Wnuczęta na pewno są źródłem radości i jeszcze ten szczeniaczek na dokładkę. Nic dziwnego, że nie masz czasu;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwięcej czasu ostatnio zajmuje szczeniak bo jest ciągle, wnuki od czasu do czasu. Ale jak wiosna to wiadomo, że i pracę w ogrodzie. 😁 Pozdrawiam

   Usuń
 4. Wszystko u Ciebie jest tak, jak być powinno. Urocze wnuki i szczeniaczek. Babcia jest niezbędna, ma pełne ręce roboty, ale i dużo radości. Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 5. ប្រដាល់
  Your website is really good and it helps us a lot to make this post unique and interesting, thank you for sharing this great information. And visit our blog site as well.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tu znajdziesz kogoś kto może być dla Ciebie przyjacielem